Okna, drzwi, akcesoria

by Wiktor

Okna aluminiowe, przesuwne, systemy okienno drzwiowe, moskitiery, drzwi drewniane – marzy o nich niejedna osoba planująca wprowadzenie się do nowego miejsca zamieszkania. Bo przecież dom czy mieszkanie dają nam energię na cały dzień, to tutaj można doładować akumulatory.

Fintecnic – okna, drzwi, montaż, transport, doradztwo

W ofercie firmy Fintecnic znajdziecie wszystkie rodzaje okien – od okien aluminiowych, poprzez drewniane, aż po PCV. Firma słynie również z przepięknych, nowoczesnych wielkogabarytowych drzwi przesuwnych o wąskich profilach, ukrytych w ścianach, suficie oraz w posadzce. Znajdziecie tu także zewnętrzne okna i drzwi podnoszono-przesuwne cechujące się nie tylko pięknym designem, ale również oszczędnością energii. Firma oferuje również transport i montaż, a także niezbędne akcesoria do stolarki okiennej. Firma sama o sobie mówi, że oferuje okna na każdą kieszeń. Na rynku istnieje od 10 lat i może pochwalić się rzeszą zadowolonych klientów. Każdego dnia zyskuje nowych klientów. Oferuje nie tylko same okna, ale również fachową poradę oraz doradztwo oraz terminowość. Zaletą marki jest także indywidualne podejście i dopasowanie okna do gustu oraz potrzeb.

Okna drewniane, aluminiowe, PCV, drzwi, moskitiery

Firma oferuje duży wybór okien tworzonych z najlepszej jakości materiałów. Są to:

  • okna PCV – pasywne, energooszczędne, do bloku, do kamienicy, typowe. Każdy typ ma swoją specyfikę. Okna pasywne są dedykowane osobom ceniącym sobie komfort i elegancję. Dwuskrzydłowe okna PCV w systemie Streamline 76 łączą izolację termiczną i akustyczną oraz bezpieczeństwo. Z kolei Aluplast Ideal 5000 do bloku to modele dwuskrzydłowe o podwyższonej izolacji termicznej, posiadające świetne parametry termiczne i korzystną cenę. Model do kamienicy (Ideal 4000 NEW) zaprojektowany został tak, aby miał możliwie najwyższą izolację akustyczną oraz niską przepuszczalność ciepła.
  • okna drewniane – w różnych typach, na przykład okna drewniane IV68 RETRO (o profilach z wyselekcjonowanego drewna mahoniowego lub dębowego, wysoko izolacyjne i szczelne) lub w systemie belgijskim (estetyczne, z okapnikami w całości stworzonymi z drewna) i w wielu innych systemach. Okna drewniane cechują się ponadczasowym pięknem i uniwersalnością, wytrzymałością, znakomitą izolacją termiczną i akustyczną.
  • okna aluminiowe – to okna łączące świetną jakość i cenę. Odporne na warunki atmosferyczne, lekkie, o sztywnych profilach. Dobrze sprawdzają się jako baza do cięższych szyb antywłamaniowych, ponieważ mają dużą wytrzymałość. Świetnie odnajdują się w nowoczesnych konstrukcjach o ascetycznej budowie. Ci, którzy uwielbiają lekkie okna aluminiowe przyznają, że są one po prostu designerskie.
  • systemy okienno drzwiowe – to produkty bardzo estetyczne, wyjątkowo nowoczesne, niektórzy marzą o takich systemach. Podstawą jest najlepszej jakości stal, łącząca funkcjonalność, estetykę i bezpieczeństwo. Tego typu systemy świetnie odnajdują się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach. W nowoczesnych, bo tak się kojarzą, a w tradycyjnych poprzez kontrast. Duża ilość światła wpadająca do wnętrza odbija wszelkiego typu aranżacje.
  • drzwi – zewnętrzne, wewnętrzne, PCV, aluminiowe, drewniane, stalowe. Są też panele tłoczone dla tych, którzy stawiają na ciekawe wzornictwo i elegancję., łączące klasykę i nowoczesność, fantazyjne, szlachetne i królewsko wytworne.
  • akcesoria okienne – na przykład klamki okienne PCV, ramki międzyszybowe, parapety aluminiowe, szprosy, nawiewniki, nakładki aluminiowe.
  • moskitiery, rolety, żaluzje, bramy, fasady aluminiowo-szklane.

You may also like

Leave a Comment