Personalizowany plakat na 18. urodziny – zaprojektuj wyjątkowy prezent!

by Wiktor

Szukasz wyjątkowego prezentu na 18. urodziny dla przyjaciela, siostry lub brata? Dzień, w którym osiągamy pełnoletniość i stajemy u progu dorosłości to dla większości z nas niezapomniane wydarzenie, które wymaga niecodziennej oprawy. Z tej okazji pragniemy hucznie świętować i uczcić te chwile w sposób, który pozostanie w naszej pamięci na długie lata! Jeśli więc bliska Ci osoba właśnie zaprosiła Cię na swoją 18-stkę, warto abyś starannie przemyślał, jaki prezent jej podarować. Powinno być to coś unikatowego, co nie tylko sprawi radość osobie obdarowanej, ale też będzie stanowić dla niej nadzwyczajną pamiątkę. Personalizowane upominki mogą okazać się tu strzałem w dziesiątkę! W asortymencie sklepu internetowego Empik Foto znajdziesz masę propozycji i pomysłów na personalizowane prezenty na 18. urodziny. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje plakat, który możesz zaprojektować według własnego pomysłu.

Plakat na 18. urodziny – doskonały pomysł na prezent dla solenizanta

Personalizowany plakat na 18. urodziny to fantastyczny pomysł na prezent, za pomocą którego możesz wyrazić swoje uczucia do solenizanta w bardzo indywidualny sposób. Forma przekazu zależy wyłącznie od Ciebie. Dopasuj projekt plakatu do osobowości, charakteru i zainteresowań 18-latka i spróbuj trafić w sam środek jego serca. Zdecyduj, czy bliskiej osobie najbardziej spodoba się forma żartobliwa, elegancka, nowoczesna, wzruszająca czy pełna wspomnień.

Plakat na 18. urodziny – pomysły na nadruk

Jeśli już wiesz, że plakat będzie trafionym prezentem na 18. urodziny, to teraz pozostaje Ci zaprojektowanie odpowiedniego nadruku. Na plakacie możesz umieścić zdjęcie lub kolaż różnorodnych zdjęć, które ozdobią ściany wnętrza sypialni bliskiej osoby. Dobrym pomysłem jest też wybranie ciekawej grafiki lub rysunku, który odzwierciedla pasje solenizanta. Plakat na 18. urodziny z cytatem, hasłem motywacyjnym, mottem życiowym lub zabawnym memem to oryginalna i nowoczesna dekoracja, która z pewnością przypadnie do gustu młodemu dorosłemu.

Dostosuj tematykę do aktualnych trendów lub upodobań bliskiej osoby i sięgnij po inspiracje z dziedziny:

  • motoryzacji,
  • sportu,
  • malarstwa,
  • filmu,
  • muzyki,
  • architektury,
  • astronomii,
  • nowoczesnych technologii,
  • czy przyrody.

Wybierz plakat w stylu pop-art, street-art, abstrakcyjny, realistyczny lub minimalistyczny. Nie ma też przeciwwskazań, abyś samodzielnie stworzył projekt plakatu od podstaw zgodnie z indywidualnym pomysłem.

Plakat na 18. urodziny – pamiątka na lata

Dlaczego jako prezent na 18. urodziny polecamy właśnie plakat personalizowany? Przede wszystkim dlatego, że ten rodzaj upominku pozostanie z obdarowaną osobą na lata lub nawet na całe życie i będzie przypominał jej o wyjątkowym w dniu, kiedy to wkroczyła w dorosłość. Jeśli dobrze trafisz w gust bliskiej Ci osoby, to plakat z pewnością zawiśnie na ścianie w jej pokoju na honorowym miejscu i będzie stanowił wspaniałą dekorację wnętrza.

Najlepsze plakaty na 18. urodziny w Empik Foto

W sklepie internetowym Empik Foto oferujemy Ci najwyższej jakości plakaty na 18. urodziny wykonywane na zamówienie. Dzięki naszej ofercie stworzysz oryginalny projekt zaledwie w kilka chwil. Zdecyduj o formacie plakatu i wybierz rodzaj nośnika: papier fotograficzny lub samoprzylepną piankę. Dobierz elegancką ramkę i skorzystaj z naszego edytora, który ułatwi Ci proces realizacji zamówienia. Nie zwlekaj i stwórz prezent w postaci plakatu na 18. urodziny, który zachwyci bliską Ci osobę!

You may also like

Leave a Comment