Przyjmowanie gości z porcelaną Lubiana!

by Wiktor

Gdy odwiedzają nasz dom goście, warto przyjąć ich w sposób wyjątkowy. Tutaj mamy na myśli nie tylko to, że w domu powinno być czysto, a stół powinien być udekorowany i zastawiony pysznymi daniami. Warto również zadbać o odpowiednią oprawę w postaci zastawy porcelanowej. I tutaj z pomocą może przyjść Lubiana!

Niech każdy gość poczuje się wyjątkowo

Każdy gość, który odwiedza nasz dom powinien czuć się mile widziany. Dlatego eleganckie nakrycie stołu ma bardzo duże znaczenie. Poza muślinowym obrusem czy wazonem ze świeżo ciętymi kwiatami, warto wybrać nakrycia wysokiej jakości. Tutaj mamy na myśli oczywiście porcelanę Lubiana. Wśród niej znajdują się zarówno talerze płytkie, jak i głębokie, talerze deserowe, filiżanki, mleczniki, cukierniczki, wazy na zupę, a także salaterki. Dzięki temu można podjąć gości nie tylko kawą i deserem, ale też pysznym obiadem, który z takiej porcelany będzie smakował jeszcze lepiej. Kolekcje marki Lubiana występują w wielu ciekawych wzorach. Można wybrać klasyczną, z tłoczonymi wzorami czy złoceniami, albo postawić na kolorowe, modne wzory.

Zalety porcelany Lubiana 

Choć porcelana uchodzi za kruchą i delikatną, jest niezwykle solidna i wytrzymała. Porcelana marki Lubiana charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania z naciskiem na każdy nawet najmniejszy szczegół. Przede wszystkim w wybranych porcelanowych naczyniach można przygotowywać czy podgrzewać potrawy nawet w piekarniku, gdyż są żaroodporne. Charakteryzuje się także twardością szkliwa, wzmocnionymi obrzeżami – dzięki temu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Jeżeli, któryś z gości przybędzie na przyjęcie później, to można w porcelanowych naczyniach odgrzać potrawę nawet w kuchence mikrofalowej, a po zakończonej uroczystości, umyć wszystko w zmywarce (o ile na porcelanie nie ma zdobień ze złota lub platyny). To doskonały wyrób dla najbardziej wymagających. Jeżeli szukamy wysokiej jakości porcelany, którą chcemy wykorzystywać na wyjątkowe okazje, to znajdziemy ją w ofercie: porcelana.pl. Wspólne spotkanie przy pięknie nakrytym stole będą jeszcze większą przyjemnością. Warto podkreślić, że kawa czy herbata z takiej filiżanki ma jeszcze lepszy aromat.

You may also like

Leave a Comment