Szerokie możliwości stosowania sztucznej trawy

by Wiktor

Trawa z rolki wyróżnia się tym, że jest z jednej strony bardzo estetyczna, a z drugiej łatwa w pielęgnacji. Nie musisz jej nawozić, nie musisz jej podlewać. Jak komfortowo! Układanie sztucznej trawy jest też bardzo proste. Ale najważniejszą zaletą murawy z rolki jest jej różnorodność. Na przykład odmiana WONDER świetnie odnajduje się w większych powierzchniach, takich jak place zabaw, a murawa typu ACTIVE sprawdza się w miejscach natężonego ruchu.

ACTIVE – trawa z rolki idealna do siłowni i galerii handlowych

Liderem jest ten, kto stale ulepsza swój biznes. Trawa z rolki ACTIVE pozwala ulepszyć siłownię – stanie się ona zdecydowanie bardziej estetyczna. Ta specjalistyczna murawa sprawdza się w miejscach natężonego ruchu. Tam, gdzie chodzi dużo ludzi. Na przykład właśnie na siłowni. Ale również w miejscach użyteczności komercyjnej, czyli na przykład w galeriach handlowych. To trawa składająca się z krótkich i gęstych run. Nie powinniście mieć problemów z układaniem sztucznej trawy tego typu.

VELVET – idealna tam, gdzie liczy się relaks i w nasłonecznionych miejscach

Jeśli jesteś właścicielem miejsca typu wellness i spa, gdzie można zadbać o dobrą kondycję i się zrelaksować, to dystrybutor sztucznej trawy proponuje Ci trawę VELVET. Zamieni ona miejsce komfortu w jeszcze bardziej komfortowe miejsce. To trawnik z rolki cechujący się wysoką gęstością. Cieszy aksamitną miękkością. Dobrze też odnajduje się na balkonie, tarasie i ogrodzie. Jest trwała, służy wiele lat. Wybierz ten typ trawy w miejscach szczególnie nasłonecznionych, ponieważ nie blaknie ona.

FOREST – świetna dla dzieci i osób, które lubią chodzić boso

Dystrybutor sztucznej trawy poleca też trawę osobom, które lubią chodzić boso. Które lubią czuć pod stopami cudowną miękkość trawnika. Dlatego to właśnie typ FOREST sprawdza się tam, gdzie są (mające delikatne stopy) dzieci. To także murawa dla tych, dla których priorytetem jest relaks. Warto dodać, że to produkt typu premium, wyjątkowo miękki w dotyku. Sprawdza się w ogrodzie i na tarasie oraz balkonie, jeśli ktoś lubi chodzić w tych miejscach boso.

SUPREME – dystrybutor sztucznej trawy poleca ją do filmu

Trawa SUPREME odnajduje się szczególnie w miejscach, które są intensywnie eksploatowane, a jednocześnie muszą być szczególnie piękne. Czyli na przykład w wytwórniach filmowych lub telewizyjnych. Panuje tutaj bardzo kreatywna atmosfera. Dużo się dzieje. Potrzebna jest zatem trawa, która zachowuje wyjątkową sprężystość dzięki efektowi pamięciowemu, który sprawia, że murawa wraca do swojej naturalnej pozycji. Nawet po intensywnym użytkowaniu. To typ trawy idealny również w miejsca tak reprezentacyjne jak tarasy czy ogrody. Układanie sztucznej trawy jest bardzo łatwe, a więc można ją przenosić w różne miejsca.

WONDER – świetna na plac zabaw

Układanie sztucznej trawy na większych powierzchniach może być teoretycznie trochę trudne, ale nie układanie trawy WONDER. To murawa idealnie nadająca się do montażu na placach zabaw dla dzieci, w przedszkolach czy powierzchniach komercyjnych. W dodatku nie ma wygórowanej ceny, co jest ważne, jeśli ktoś kupuje murawę w tak dużych ilościach. Poza tym murawa ta jest miła dla oka oraz bardzo miękka w dotyku.

You may also like

Leave a Comment